• Розпродано
Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin
  • Кавомашина Jura X8 Platin

Кавомашина Jura X8 Platin

59 999,00 ₴
Вид: Професійні кавомашини
Серія: X
Застосування: Для офісу
Країна виробник: Швейцарія
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Кавомашина Jura X8 Platin

Кавомашина Jura

59 999,00 ₴
Кількість:
Немає в наявності

Розпродано

  Надійність

Усі товари знаходяться на нашому складі

  Ми найшвидші

Всі товари відправимо сьогодні

  Перші руки

Ми є імпортером наших товарів

Універсальність моделі X8 полягає в наступному: володіє секретами приготування всього асортименту кавових напоїв на будь-який смак з молоком і молочною пінкою, різних видів чорної кави, а також класичної кави в кавнику; крім того, в цій кавомашині є різні настройки температурних режимів для підготовки гарячої води, що особливо цінується любителями чаю; міцний регульований по висоті комбінований дозатор після натискання кнопки подає на вибір одну або одночасно дві порції кавового напою в чашки або склянки; практичний фіксатор чашок робить ці кавомашини ідеальними для використання в сфері самообслуговування; більш того, ця модель забезпечена простими і зрозумілими кнопками приготування; для того щоб приготувати напій згідно індивідуальних переваг, досить просто вибрати потрібну позицію на дисплеї; модель X8 в стандартній комплектації з великим бункером для води або ж вузлом подачі свіжої води відмінно справляється з роботою як у сфері кейтеринг-обслуговування, так і в будь-яких приміщеннях.


НАЙСУЧАСНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІДЕАЛЬНОЇ ЯКОСТІ КАВОВИХ НАПОЇВ.

Інноваційна кавомолка AromaG3 перемелює кавові зерна безпосередньо перед приготуванням напоїв, забезпечуючи ідеальну ступінь подрібнення. Машина працює точно і швидко, максимально зберігаючи ароматичні властивості. Процес імпульсної екстракції (P.E.P.®) оптимізує час екстракції для кавових напоїв з коротким часом приготування, гарантуючи феєрверк смаку при дегустації наших ристретто і еспрессо. Модель X8 відрізняється наявністю регульованого по висоті комбінованого дозатора. Завдяки йому, а також технології приготування дрібнопористої піни вдається отримувати витончені модні напої як з молоком, так і з молочною пінкою. Всі елементи управління в моделі X8 зручно розташовані на передній панелі і чітко видно. Є також можливість дозаправки бункера для води і контейнера для кавових зерен. Бункер для води і контейнер для кавових зерен в стандартній комплектації оснащені механізмом блокування, який захищає їх від зовнішніх впливів. Піддон для збору залишкової води і контейнер для кавових відходів відрізняються своєю продуманою ергономічною конструкцією, вони легко знімаються однією рукою, завдяки чому їх можна дуже просто і швидко почистити. Кнопки ( «Приготування» і «Обслуговування») при бажанні можна заблокувати, щоб запобігти виконанню помилкових операцій, небажане перепрограмування або випадкове спрацьовування кавомашини під час очищення.


ГАРАНТІЯ ГІГІЄНІЧНОСТІ З СЕРТИФІКАЦІЄЮ TÜV.

Нова модель X8 проста як в експлуатації, так і в догляді. Інтегровані програми промивання та очищення в поєднанні з оригінальними засобами для обслуговування від компанії JURA гарантують сертифіковану TÜV гігієнічність і чистоту кавоварок. Очищення системи приготування молока в моделі X8 також автоматизована і запускається одним натисканням кнопки. Функціональний комбінований дозатор легко розбирається. Розміщення в його передній частині дозатори молока зручно обслуговувати і легко замінити при необхідності.


ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ПРАКТИКИ.

Доступно розширення можливостей за допомогою додаткових автоматичних кавоварок, а також приставних пристроїв витонченої форми, таких як підігрівач чашок, холодильна установка Cool Control, вузол подачі свіжої води або розрахункова система, завдяки яким модель X8 перетворюється в ідеальний варіант для комплексних рішень і може використовуватися в різних сферах.

468139

Характеристики

Вид
Професійні кавомашини
Серія
X
Застосування
Для офісу
Країна виробник
Швейцарія
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Тип кави
Зернова
Капучінатор
Автоматичний
Кран горячої води
Є
Дисплей
Є
Приготування двух чашок кави
Є
Тип керування
Сенсорна
Регулювання міцності кави
Є
Програмування напоїв
Є
Регулювання порції горячої води
Є
Індикатор рівня води
Є
Налаштування жорсткості води
Є
Фільтр води
Є
Індикатор відходів
Є
Налаштування температури напоїв
Є
Регулювання помелу кави
Є
Жорнова кавомолки
Металеві
Лічильник порцій
Є
Автовимкнення
Є
Автоочищення накипу
Є
Автопромивання
Є
Режим енергозбереження
Є
Колір
Серіблястий
Матеріал корпусу
Пластик
Бункер для кави. г
1000
Потужність. Вт
1450
Маса. кг
14
Резервуар для води. л
5
Тиск помпи. Бар
15
Габарити (ШхВхГ). мм
373х524х461
Місткість заварного пристрою. г кави
5-16
Освітлення чашок
Є
Об'ем бункера відходів. порцій
40
Регулювання дозатора кави по висоті. мм
65-153
Цей товар не має відгуків!