Про нас

 Компанія «15 bar» - запатентована в Україні торгова марка, що представляє кавове устаткування вищої якості знаменитих міжнародних виробників, таких як: Philips, DeLonghi, Kenwood, Krups, Nespresso, Saeco, Rowenta, Jura та інших.

 
Спектр продуктів компанії «15 bar» безпрецедентно широкий!
  Ми пропонуємо широкий асортимент кавоварок і кавових машин нового типу з ексклюзивним дизайном по самим прийнятними цінами. Індивідуальний підхід, і професіоналізм наших консультантів допоможе Вам легко і просто вибрати саме те, що Вам потрібно. Плюс Вам обов'язково розкажуть про правильне використання того або іншого пристрою. Більше корисної інформації про те, як правильно вибрати кавоварку або кавоварку Ві зможете знайти в розділі "Підбір продукції" на нашому сайті.
 
Обслуговування та гарантія
   До кожного товару обов'язково видається гарантія на певний термін, який залежить від сервісної стратегії окремого виробника. Перевірка комплектності та відсутність дефектів товару проводиться в присутності споживача за місцем продажу.
 
Консультація і замовлення
   Отримати консультацію фахівця, і замовити вподобану Вам модель Ви можете за телефонами.
Наш інтернет магазин працює в робочі дні з 9:00 до 19:00 (без обіду) і в суботу з 10:00 до 14:00. Видача товару в магазині з 10:00 до 19:00 і в суботу з 10:00 до 14:00.
Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами Нова Пошта до складу. Детальніше про замовлення товару і видах доставки Ви можете знайти в розділі «Оплата і доставка».

 

Відеоролики 15Bar

   
   

 

 

Магазин - 15Bar г. Киев, Оболонский пр-т 21-Б (ТРЦ «DREAM TOWN» II-линия) Магазин - 15Bar г. Киев, Оболонский пр-т 21-Б (ТРЦ «DREAM TOWN» II-линия) Магазин - 15Bar г. Киев, Оболонский пр-т 21-Б (ТРЦ «DREAM TOWN» II-линия) Магазин - 15Bar г. Киев, Оболонский пр-т 21-Б (ТРЦ «DREAM TOWN» II-линия)